Ernet Temizlik İçin Karbonat 1,5 kg

Ürün Kodu : 1203238
99,90 TL
Adet:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Değişim
 • Yorumlar (0)
 • karbonat.jpg (815 KB)

  Ernet Temizlik için Karbonat %100 Sodyum Bikarbonattan oluşmaktadır. Özel üretim teknolojisi ile hazırlanan ince granüllü yapısı temizlik için idealdir.

  Kullanım Alanları; Mutfak tezgahı ve lavabolar, paslanmaz çelikler, çelik tencere ve çaydanlık, banyo tezgah, lavabo ve fayanslasrda, buzdolabı temizliğinde, bulaşık makinesinde, çamaşır makinesinde.

  Kullanım Şekli; Mutfak tezgahı ve lavabolar, paslanmaz çelikler, çelik tencere ve çaydanlık, banyo tezgah, lavabo ve fayanslasrda, buzdolabı temizliğinde, bulaşık makinesinde, çamaşır makinesinde.

  Mutfak tezgahı ve lavabolar için ; Tezgahlar ve lavabolarınızın temizliği için Ernet Karbonatı temiz ve nemli bir sünger veya bez üzerine serpiniz. Yüzeyi ovaladıktan sonra ılık suyla iyice durulayınız. Kuru bir bezle siliniz.

  Paslanmaz çeliklerin parlatılması için; Çelik tencere, çaydanlık ve tavalar için Ernet Karbonatı temiz ve nemli bir sünger veya bez üzerine  serpiniz. Yüzeyi ovalayınız ve durulayınız. Kuru bir bezle siliniz.

  Banyolarda kolay temizlik için; Tezgahlar, lavabolar, fayanslar için Ernet Karbonatı temiz ve nemli bir sünger veya bez üzerine serpiniz. Yüzeyi ovaladıktan sonra ılık suyla iyice durulayınız. Kuru bir bezle siliniz.

  Buzdolabı temizliği için; 1 litre ılık suya 1 ölçek Ernet Karbonat karıştırarak yumuşak bir bezle buzdolabınızın içini ve dışını sildikten sonra kurulayınız.

  Bulaşık makinelerinde; Kuruyan, zorlu yağ lekelerini bulaşıklarınızdan çıkarmak için, deterjan gözüne 1/4(dörtte bir) ölçek Ernet Karbonat ilave edebilirsiniz.

  Bulaşık makinenizi temizlemek için; Deterjan gözüne 1 ölçek Ernet Karbonat koyduktan sonra yüksek sıcaklıktaki bir programı seçerek çalıştırınız. Yıkama bittikten sonra karbonat sayesinde makinenizin içi temizlenmiş olacaktır.


  Daha temiz çamaşırlar için: Çamaşırları çamaşır makinesine yerleştiriniz. Çamaşırlarınızın kirlilik derecesine göre 1 - 2 ölçek Ernet Karbonat ekleyiniz. Her zamanki miktarda kullandığınız toz veya sıvı deterjanı da ekleyerek makinenizi çalıştırınız. Kullanmadan önce, renk hassasiyeti olan kumaşların görünmeyen bir yerinde test ediniz.

  Gider ve boruların temizliğinde; 1,5 (bir buçuk) ölçek Ernet Karbonatı lavabonuza dökünüz. Üzerine bol miktarda sıcak su boşaltınız. Gider ve borularınızın temizlenmesine ve kötü kokuların giderilmesinde yardımcı olacaktır.

Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.